بهترین مدل شومیز زنانه برای درخشیدن در مجلس
مانتو آمیگل-مانتو زنانه مدل ساچلی رنگ سبز
1, 2
/5
319000 تومان
-29%
مانتو آمیگل-ماکسی زنانه مدل حنا رنگ سبز سیب کالی
1, 2, 3
/5
368000 تومان
-21%
مانتو آمیگل-ماکسی زنانه مدل سوگند رنگ قرمز
1, 2, 3
5.00/5
418000 تومان
مانتو آمیگل-ماکسی زنانه مدل ارغوان رنگ زرشکی
1, 2, 3
5.00/5
278000 تومان
-26%

بهترین مدل شومیز زنانه برای درخشیدن در مجلس

در این مقاله می‌خواهیم در مورد بهترین مدل شومیز‌های زنانه دخترانه ۱۴۰۱صحبت کنیم. در کل شومیز یکی از لباس‌های بسیار محبوب و پرطرفدار در بین خانم‌ها می‌باشد. اکثریت خانم‌ها به دنبال شومیز راحت و شیک برای مجالس و مهمانی‌های خود هستند. می‌توانند از شومیز هم در مجالس ساده‌تر و یا در مجالس مختلف استفاده نمایند.

توصیه کلی ما برای خانم‌هایی که اندام درشتی دارند این است که از شومیز‌های رنگ تیره‌تر و بدون طرح استفاده نمایند. خانم‌هایی که برعکس‌ اندام ظریف و لاغرتری دارند بهتر است از شومیز‌های رنگ روشن و طرح دار استفاده نمایند. این استراتژی باعث می‌شود شما بسیار زیباتر و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسید. پس رعایت نکات این‌چنینی بسیار حائز اهمیت است و لازم است به آن توجه داشته باشید.

شومیز یک نوع لباس خاصی بوده که در طرح‌ها و جنس‌های مختلف طزاحی شده است. شومیز شامل جنس‌هایی مث ریون، گیپور و حریر می‌باشد. این سبک لباس با سرهمی، دامن و شلوار به راحتی ست می‌شود. پوشیدن شومیز سن و سال خاصی نمی‌شناسد. شما در هر سنی که باشید، می‌توانید از شومیز استفاده نمایید. بسیاری از خانم‌ها شومیز را زیر مانتو خود استفاده می‌کنند. انتخاب یک شومیز سلیقه‌ای است.

خانم‌ها بر اساس مدل اندام، رنگ پوست و … می‌توانند شومیز مورد نظر خود را انتخاب نمایند. این شومیز در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف دوخته شده است. مانند یقه حلزونی، آستین پفی، کوتاه، بلند، ساده، طرح دار و … می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تولیدی آمیگل به شما کمک می‌کند که بتوانید بهترین و مناسب‌ترین شومیز را انتخاب نمایید.

انواع مدل شومیز زنانه و دخترانه ۱۴۰۱

همانطور که اشاره شد خانم‌هایی که اندام درشت و چاق‌تری دارند بهتر است از شومیز‌های ساده و رنگ تیره استفاده نمایند. خانم‌های اندام لاغر و ظریف بهتر است شومیز‌های طرح‌دار، رنگ روشن و پفی را برای خود انتخاب نمایند.

۱- شومیز زنانه مدل پشت باز

این سبک شومیز در بین خانم‌های جوان بسیار محبوب است. برای این مدل شومیز‌ها بهتر است موهای خود را بالا به حالت گوجه‌ای ببندید. می‌توانید این مدل شومیز را با با دامن یا شلوار جین برای مهمانی‌ها بپوشید و با هم ست کنید. اگر چکمه‌ بلند برای این ست استفاده نمایید جذابیت شما چندین برابر خواهد شد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل پشت باز

۲- شومیز مدل جلو بسته

این سبک شومیز‌ها نیز دارای جذابیت خاصی است. بسیار شیک بوده و به اندام شما جلوه‌ی خاصی می‌دهد. این سبک شومیز در کالکشن‌های بهاره تمامی برندهای درجه یک دنیا نیز وجود دارد.

شومیز زنانه دخترانه مدل جلو بسته

 

۳- شومیز زنانه مدل یقه هفت

این مدل یقه به صورت دکمه دار و یا ساده بوده که به دور گردن بسته می‌شود. همچنین پایین یقه آن به صورت هفتی نیز می‌باشد. بسیار زیبا بوده و تن خور شکیلی دارد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل هفتی

۴- شومیز زنانه مدل یقه ملوانی

این مدل شومیز‌ها بسیار محبوب و پر طرفدار هستند. خانم‌هایی که به وقار خود اهمییت می‌دهند معمولا این مدل شومیز را انتخاب می‌کنند. این سبک شومیز استایل شیک و خاصی به شما می‌دهد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل یقه ملوانی

 

۵- شومیز زنانه مدل گل دوزی شده

برخی از شومیز‌ها گل دوزی شده هستند. خانم‌هایی که این طرح را می‌پسندد می‌توانند این مدل را انتخاب نمایند. قسمت پایین و دم آستین معمولا گل دوزی شده هستند. برای این کار معمولا از پارچه‌های گل دوزی شده استفاده می‌کنند.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل گل دوزی

 

۶- شومیز زنانه جنس حریر

این مدل شومیز‌ها مناسب برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها می‌باشد. بیشتر رنگ‌های کم‌ رنگ و لایت آن برای مجالس توصیه می‌شود. بهتر است این مدل شومیز را با شلوار رنگ تیره چسب و یا دامن ست نمایید.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل حریر

۷- شومیز زنانه مدل گشاد با آستین باز

پوشیدن این شومیز به شما احساس راحتی می‌دهد. مدل آن خاص و زیباست و به تن می‌نشیند. معمولا درز آستین‌های این مدل شومیز را باز می‌گذارند و با یکسری از پارچه‌های خود لباس به شکل پاپیون دوخته و به هم وصل می‌کنند. این سبک شومیز نیز طرفداران خود را دارد و با شلوار چسب فاق بلند نیز ست می‌شود.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل گشاد و آستین باز

۸- شومیز آستین کوتاه چین دار

شومیز آستین کوتاه چین دار یکی دیگر از مدل‌های محبوب و پرطرفدار در بین خانم‌ها است. این شومیز را می‌توان برای زیرسرهمی‌های جین استفاده نمود. این مدل شومیز مناسب برای فصل تابستان است.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل آستین کوتاه چین دار

۹- شومیز زنانه حریر ـ یقه پلیسه

این مدل شومیزها برای مهمانی‌های رسمی‌تر و مهم‌تر مناسب هستند. این مدل شومیز بیشتر مناسب یرای خانم‌های سن بالا می‌باشد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل یقه پلیسه

۱۰- شومیز زنانه با گل برجسته روی یقه

برخی از شومیز‌های جنس حریر روی یقه‌ی آن‌ها با گل برجسته کار شده است. این طراحی جذابیت خاصی داشته و استایل شما را جذاب‌تر و زیباتر جلوه می‌دهد. بهتر است کفش‌های خود را با شومیزتان ست کنید. یعنی از مدل کفشی استفاده نمایید که روی آن گل‌های برجسته کار شده باشد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل یقه گل برجسته

۱۱- شومیز زنانه مدل یقه هالتر

این مدل شومیز حریر است و بسیار جذاب بوده و تن‌پوش عالی دارد. اگر موهای خود را با این شومیز به حالت دم اسبی و بالا ببندید جذابیت شما چندین برابر می شود. همچنین استفاده از گوشواره بزرگ و کمی پهن خوراک این مدل شومیز می‌باشد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل یقه هالتری

۱۲- شومیز زنانه مدل یقه پاپیونی

این مدل شومیز‌های حریر، یقه‌ی پاپیونی دارند و بسیار زیبا و پر طرفدار هستند. پاپیون به کار برده شده در این شومیز باعث شده که همه پسند باشد. می‌توانید آن‌ را برای زیر مانتویی بهاره مجالس خود استفاده نمایید.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل یقه پاپیونی

 

۱۳- شومیز‌ زنانه مدل راه راه

پوشیدن این مدل شومیز با سارافن نخی مناسب می‌باشد. خط‌‌ های این شومیز به حالت عمودی بوده و بسیار خاص و شکیل است. مناسب برای فصول بهار و تابستان بوده و دختران بسیار طرفدار این مدل هستند.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل راه راه

۱۴- شومیز زنانه مدل یقه بلیزری

این مدل شومیز هم کاربرد رسمی داشته و هم کاربرد روزانه دارد. این مدل بسیار جذاب و پرطرفدار بوده و اکسسوری را دو برابر نشان می‌دهد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل یقه بلیزری

۱۵- شومیز زنانه طرح لی

شومیز لی در بین خانم‌ها بسیار محبوب و پر طرفدار می‌باشد. این مدل شومیز برای زیر مانتویی بسیار مناسب و شکیل است. مناسب برای زیر مانتو‌های فصل بهار و یا زیر پالتو در فصل زمستان نیز می‌باشد.

 

شومیز زنانه دخترانه طرح لی

۱۶- شومیز زنانه مخمل

این مدل شومیز برای ساخت استایل خاص و شیک برای مهمانی‌ها بسیار مناسب است. در فصل بهار و تابستان می‌توانید آن را با کفش بلند بپوشید. خانم‌هایی که به دنبال استایل جذاب و شیکی هستند این مدل برای آن‌ها مناسب می‌باشد.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل مخمل

 

۱۷- شومیز‌های زنانه بلند

این مدل شومیز‌ها بیشتر برای استفاده روزانه کاربرد دارد. با پوشیدن‌ آن بسیار احساس راحتی خواهید داشت. این مدل شومیز را می‌توانید با شلوار چسبان کوتاه، جوراب شلواری و یا در کل بدون شلوار استفاده نمایید.

 

شومیز زنانه دخترانه مدل بلند

آخرین مطالب

جدیدترین مقالات فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل

مدل مانتو تابستانی
مانتو تابستانی یکی از پرطرفدارترین لباس ها برای فصل گرماست. در این مطلب بهترین مدل مانتوهای تابستانی را برای شما جمع آوری کردیم.
40 مدل مانتو جلو بسته شیک و جذاب + عکس
برای ست کردن مانتوهای جلو بسته با کفش های اسپرت و انواع شلوارهای جین یا کتان می توانید از تصاویر این مطلب استفاده کنید.
10 برند برتر لباس از نظر فروش در جهان
در این مقاله ۱۰ برند برتر صنعت مد و لباس را از نظر فروش معرفی خواهیم کرد.گوچی، هرمس، فندی، آرمانی، ورساچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

مانتوآمیگل تمامی خریدها را بصورت رایگان ارسال می‌کند :)

فروشگاه
حساب من