ویدئو معرفی مانتوآمیگل

در این کلیپ سعی کرده ایم به اختصار چرخه تولید محصولات را به نمایش بگذاریم. مانتوآمیگل قدردان مخاطبین و مشتریان است. سپاس بابت همراهی شما عزیزان.

چرا مانتوآمیگل؟

کیفیت عالی دستور کار فروشگاه مانتوآمیگل!

تنوع و بروز بودن محصولات، کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب و پاسخگویی ۱۲ ساعته پشتیبانان مانتوآمیگل باعث شد که خیلی زود در دل مشتریان جای خود را پیدا کند. دغدغه همیشگی ما رضایت مشتریان و مخاطبانمان است. به همین دلیل سرلوحه‌ی پیشرفت ما برآورد خواسته های شما عزیزان می باشد. بنابراین سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا مشتریان بتوانند بدون واسطه به مانتوآمیگل دسترسی داشته باشند. فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل رابط بین ما و شما می باشد. مشتریان و مخاطبین می توانند به راحتی به تولیدات ما دسترسی داشته باشند. اطلاعات محصولات را بررسی کنند و در نهایت خرید خود را در چند گام ساده انجام دهند. فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل یکی از روش های نوین و هوشمندانه خرید در فضای مجازی می باشد.

قیمت های مناسب به نفع مشتری

خرید مستقیم و بدون واسطه از مانتوآمیگل منجر به بهاء تمام شده کمتر می شود

تنوع و بروز بودن محصولات

تحلیل بازار و اعمال پیشنهادات مشتریان باعث تنوع و به روز بودن محصولات شده است

ضمانت تعویض و یا برگشت کالا

در صورت عدم رضایت از کیفیت و یا سایز نبودن، کالا ضمانت تعویض و یا مرجوعی دارد

ارسال سریع سفارشات

ارسال سریع و رایگان محصولات در راستای جلب رضایت مشتریان انجام می گردد

برتری مانتوآمیگل

بررسی مدل های روز، تحلیل بازار و نیاز مشتریان

یکی از اهداف مانتوآمیگل تولید محصولات بر اساس مد روز می باشد. تحلیل بازار مد و پوشاک بصورت مستمر در واحد تحلیل بازار مانتوآمیگل باعث بروز نگه داشتن محصولات می شود. این واحد همچنین بطور مداوم با پشتیبانان مانتوآمیگل در ارتباط هستند. نظر، پیشنهاد و یا انتقاد خریدارن محترم توسط پشتیبانان ثبت و به واحد تحلیل بازار منتقل می گردد. در نتیجه همیشه بروز خواهیم بود و محصولات را با توجه به سلیقه مشتریان تولید خواهیم کرد.

درباره ما
درباره ما
کنترل کیفیت مانتوآمیگل

واحد کنترل کیفیت محصولات تولید شده

هر محصول پس از انجام تحقیات و کارشناسی های لازم تولید می شود. گام بعد از تولید کنترل تک، تک محصولات می باشد. محصولات تولید شده از کارگاه مانتوآمیگل به انبار منتقل می شوند. محصولات به محض ورود به انبار توسط کارشناسان کنترل کیفیت بازبینی می شوند. این فرآیند برای هر محصول با دقت و وسواس انجام می گیرد. و هر محصولی که معیوب باشد جدا شده و به کارگاه برای رفع عیب مرجوع می شود.

ارسال سریع و رایگان سفارشات

واحد کنترل، بسته بندی و ارسال سفارشات

هر محصول پس از ثبت سفارش توسط خریدار وارد فرآیند بسته بندی و ارسال می شود. بطور اختصار سفارشات در سه گام به دست خریدار می رسد. گام اول انتخاب محصول و ثبت سفارش توسط خریدار است. در گام دوم لیست سفارشات به انبار ارسال می شود. کارکنان کنترل، بسته بندی و ارسال سفارشات بار دیگر محصولات را برای ارسال بازبینی و بسته بندی می کنند. و در گام آخر کلیه سفارشات به پست تحویل داده می شود. مانتوآمیگل در راستای جذب رضایت مشتریان عزیز هزینه ارسال تمامی سفارشات را رایگان در نظر گرفته است. همچنین سفارشات بصورت روزانه و سریع برای خریداران ارسال می شود تا در کمترین زمان ممکن بدست آنها برسد.

درباره ما
درباره ما
شرط ماندگاری مانتوآمیگل

تضمین کیفیت محصولات و ضمانت برگشت کالا

تولیدی پوشاک مانتوآمیگل از بهترین پارچه ها محصولات خود را تولید می کند. همچنین برای رضایت مشتریان، مانتوآمیگل تولیدات خود را در دو مرحله بررسی و کنترل می نماید. خروجی تمامی موارد ذکر شده تضمین کیفیت کالای خریداری شده است. اما در برخی مواقع مشتری به هر دلیلی خواهان برگشت کالای خریداری شده است. در نتیجه مانتوآمیگل تضمین می کند که در صورت نیاز، مشتری می تواند کالای دریافتی را با رعایت قوانین مرجوع نماید.

سبد خرید

مانتوآمیگل تمامی خریدها را بصورت رایگان ارسال می‌کند :)

فروشگاه
حساب من