سال ۱۴۰۱ این مدل مانتو‌ها مد میشن
مانتو آمیگل-مانتو زنانه مدل ساچلی رنگ سبز
1, 2
/5
319000 تومان
-29%
مانتو آمیگل-ماکسی زنانه مدل حنا رنگ سبز سیب کالی
1, 2, 3
/5
368000 تومان
-21%
مانتو آمیگل-ماکسی زنانه مدل سوگند رنگ قرمز
1, 2, 3
5.00/5
418000 تومان
مانتو آمیگل-ماکسی زنانه مدل ارغوان رنگ زرشکی
1, 2, 3
5.00/5
278000 تومان
-26%

سال ۱۴۰۱ این مدل مانتو‌ها مد میشن

متخصصان مد و زیبایی هر ساله نزدیک عید در صدد طراحی بهترین مدل‌های مانتو مجلسی جدید و خاص هستند. مانتو یکی از پوشاک بسیار مهم و حیاتی خانم‌های ایرانی است. نزدیک عید خانم‌ها دنبال مدل‌ مانتو‌های خاص و شیک هستند. اگر به دنبال استایل و پوششی متفاوت نسبت به بقیه مواقع هستید حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشد. تولیدی آمیگل سعی دارد به کاربران عزیز بهترین و جذاب‌ترین مدل مانتو‌هایی که در سال ۱۴۰۱ روی بورس هستند را به شما معرفی نماید.

۱- کت و شلوار زنانه

کت و شلوار از لباس‌های بسیار خاص و شیک در حوزه‌ی پوشاک بوده و جزو مانتو مجلسی جدید به حساب می‌‌آید. این سبک لباس هم مدل مردانه داشته و هم مدل زنانه دارد. برای سال ۱۴۰۱ اگر مانتو کتی انتخاب کردید حتما با شلوار آن ست نمایید. زیرا اندام شما را خاص‌تر و کشیده‌تر از همیشه نشان می‌دهد. این سبک پوشش طرفداران خاص خود را دارد و استایلی کاملا متفاوت و جدید به شما هدیه می‌دهد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل کت و شلواری

 

۲- مدل مانتو ۱۴۰۱ مدل ژاکارد

مانتو مجلسی جدید و مد ژاکارد گزینه‌ی بسیار خوبی برای خانم‌های خوش سلیقه است. این مدل پارچه‌ جنس بسیار خوبی داشته و چروک پذیری ندارد. پارچه‌ی این مدل مانتو یکی از ترندترین پارچه‌های سال ۱۴۰۱ می‌باشد. ثبات رنگ پارچه‌ی ژاکارد بی‌نظیر بوده و تغییری نمی‌کند. این مدل مانتو از طرح‌های برجسته برخوردار است. برجستگی این طرح‌ها باعث مجلسی بودن این مانتو است. می‌توانید در مجالس از این مانتوی خاص استفاده نمایید. اگر دوست دارید به عنوان مانتوی روزمره‌ی خود از آن استفاده نمایید بهتر است از طرح‌های ساده‌تر آن سفارش دهید.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل ژاکارد

۳- مدل مانتو ۱۴۰۱ وست و شومیز

یکی از پوشش‌های پرطرفدار و جذاب در بین خانم‌ها ست وست و شومیز می‌باشد. این ست جذاب در عین زیبایی راحتی را به شما هدیه می‌دهد. برخی از پوشش‌ها به آدم‌ها حس خوبی می‌دهند و ست وست و شومیز از آن دسته لباس‌ها می‌باشد. همانطور که می‌دانید وست یک نوع لباس بدون آستین بوده که جلوی آن نیز باز می‌باشد. جلوی وست دکمه و زیپ داشته که بسته به سلیقه خودتان می‌توانید باز یا بسته بگذارید. وست‌ها دارای اندازه‌ها و طرح‌های متفاوت نیز می‌باشد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل وست و شومیز

۴- مانتو مدل سنتی و سوزندوزی شده

مانتو مدل سنتی و سوزندوزی شده از مانتو‌های بسیار خاص و متنوع می‌باشد. ترکیب رنگ این مدل مانتو‌ها بسیار زیاد و جذاب می‌باشد. این مدل به دلیل سنتی بودن و خاص بودنش بسیار محبوب بوده و در بین خانم‌ها پرطرفدار است. سبک این مدل مانتو از شیوه‌ی محلی گرفته شده و در خاص بودن آن هیچ شکی نیست. مانتو مجلسی جدید و بسیار خاص سوزندوزی شده در میان خانم‌ها از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل سوزندوزی و سنتی

۵- مانتو زنانه مدل آستین پفی

مدل آستین پفی جلوه‌ی خاصی به مانتو می‌دهد. یکی از قسمت‌هایی که روی زیبایی مانتو تاثیر زیادی دارد مدل آستین آن است. این سبک آستین مناسب برای مانتو بهاره و تابستانه و همچنین مناسب برای مانتو‌های حریر و مجلسی نیز می‌باشد. این مدل در سال گذشته نیز ترند بوده و طرفدارن زیادی داشته است. سال ۱۴۰۱ نیز این مدل همچنان جزو مانتو‌های جذاب و پرطرفدار برای خانم‌ها می‌باشد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل آستین پفی

۶-  مانتو زنانه مدل عروسکی

مانتو‌های مدل عروسکی نیز از مانتو‌های جذاب و محبوب در بین خانم‌ها و دختر‌ها می‌باشد. سعی کنید مدلی انتخاب کنید که ایست آن خوب باشد. ترجیحا خانم‌هایی که اندام ظریف و لاغرتری دارند این مانتو برای آن‌ها مناسب‌تر است. بخاطر پفی که دارد اندام شما را پرتر نشان می‌دهد. طراحان مانتو عروسکی معمولا  قد این مدل مانتو را کوتاه طراحی کرده و می‌دوزند. این مدل سبک فانتزی داشته و جذابیت ویژه ای دارد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل عروسکی

۷-مدل مانتو ۱۴۰۱ – شومیزی

شومیز مناسب فصل بهار و فصول گرم سال می‌باشد. خانم‌ها برای این فصل‌ها به دنبال لباسی راحت و خنک هستند. مزیت اصلی شومیز مانتویی همین سبک و خنک بودن آن است و از همه مهم‌تر راحت بودن آن می‌باشد. شومیزها طرح‌های متفاوتی دارند که هرکدام یک جذابیت خاصی برای خود دارد. شومیز در مدل‌های پشت بلند و جلو کوتاه، مدل بغل چاک دار، آستین مچ دار یا پفی و … طراحی شده است. شومیز مانتویی همه پسند بوده و جدیدا خانم‌ها دنبال این سبک مانتو‌ها برای فصل تابستان خود هستند.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل شومیزی

۸- مانتو زنانه طرح بابونه

بانوان مانتو‌هایی با طرح گل‌دار را دوست داشته و یکی از سبک‌های جذاب و خاص است. سال ۱۴۰۱ مانتوهای طرح گل دار جزو مانتو‌های ترند سال می‌باشد. مخصوصا طرح بابونه آن نسبت به بقیه ترند‌تر بوده و تم بهاره دارد. مانتو‌هایی با طرح گل به استایل شما جذابیت خاصی می‌بخشد که از آن لذت خواهید برد و مانتو مجلسی جدید و شیک سال است. اگر به دنبال متفاوت بودن هستید این مدل مانتو جذاب و متفاوت بودن را به شما هدیه می‌دهد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل طرح بابونه

۹- مانتو زنانه مدل خامه دوزی

مانتو دوخته شده با پارچه‌خامه دوزی جزو مانتو‌ مجلسی جدید سال می‌باشد. این مدل از جذابیت بالایی برخوردار بوده و تنوع رنگ‌ بالایی دارد. بهتر است مانتویی که انتخاب می‌کنید متناسب با شرایط قدی، پوستی، مدل اندام و … شما باشد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل خامه دوزی

۱۰- مدل مانتو ۱۴۰۱ – پیراهن بلند

در زمان قدیم خانم‌ها به دنبال پیراهن‌های بلند بودند. اکنون در دنیای امروز مد این سبک پیراهن‌ها مجدد جزو لباس‌های پرطرفدار می‌باشد. این پیراهن ها به شما احساس راحتی کامل می‌دهند و بسیار خاص و جذاب هستند. بسیاری از خانم‌ها چه از زمان قدیم و چه در این زمان این سبک لباس را دوست دارند. این مدل پیراهن‌ها به شما استایل کاملا منحصر به فرد می‌بخشند. این مدل جزو مانتو مجلسی جدید و مد در سال ۱۴۰۱ می‌باشد.

 

مانتو زنانه جدید ۱۴۰۱ مدل پیراهن بلند

آخرین مطالب

جدیدترین مقالات فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل

مدل مانتو تابستانی
مانتو تابستانی یکی از پرطرفدارترین لباس ها برای فصل گرماست. در این مطلب بهترین مدل مانتوهای تابستانی را برای شما جمع آوری کردیم.
40 مدل مانتو جلو بسته شیک و جذاب + عکس
برای ست کردن مانتوهای جلو بسته با کفش های اسپرت و انواع شلوارهای جین یا کتان می توانید از تصاویر این مطلب استفاده کنید.
10 برند برتر لباس از نظر فروش در جهان
در این مقاله ۱۰ برند برتر صنعت مد و لباس را از نظر فروش معرفی خواهیم کرد.گوچی، هرمس، فندی، آرمانی، ورساچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

مانتوآمیگل تمامی خریدها را بصورت رایگان ارسال می‌کند :)

فروشگاه
حساب من