آموزش تصویری ثبت نام در سایت

ثبت نام در فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل

در این آموزش تصویری نحوه ثبت نام در فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل را به شما آموزش داده‌ایم. در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل ثبت نام می‌توانید از گوشه سمت راست پایین ارتباط آنلاین با مدیر فروشگاه برقرار کنید.

رفتن به صفحه اصلی سایت

ابتدا داخل مرورگر کلمه https://mantoamigol.ir را وارد کنید و کلید اینتر(Enter) را بزنید. وقتی صفحه اصلی مانتوآمیگل باز شد گوشه سمت راست بالا کنار آیکن سبد خرید روی کلمه ورود/فرم ثبت نام کلیک کنید. البته زمانیکه موس روی کلمه ورود/فرم ثبت‌نام قرار می‌گیرد فرم ورود بصورت پاپ‌آپ(pop up) باز می‌شود. کسانیکه قبلا ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از این فرم برای ورود به حساب کاربری خود استفاده کنند. برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید.

فرم ساخت حساب کاربری جدید و ورود کاربران

صفحه جدیدی که باز شده است هم برای ورود کاربران است، هم برای ثبت نام کاربران جدید. اگر در فروشگاه اینترنتی مانتوآمیگل حساب کابری دارید می‌توانید با ورود نام‌کاربری و رمزعبور وارد سایت شوید. در غیر اینصورت باید روی دکمه ثبت‌ نام در انتهای فرم کلیک کنید. در صورتیکه از ثبت نام یا ورود به سایت منصرف شدید می‌توانید از گزینه لغو استفاده کنید.

پر کردن فیلدهای شماره موبایل و رمز عبور

در این مرحله باید دو فیلد را پر کنید. فیلد اول شماره موبایل و فیلد بعدی رمز عبور است. شماره موبایل را بدون صفر اول آن وارد کنید. برای رمز عبور حداقل ۱۶ کاراکتر در نظر بگیرید. البته اگر کمتر از ۱۶ کاراکتر هم وارد کنید مشکلی پیش نمی‌آید. ولی از نظر امنیتی حساب کاربری شما در سطح پایینی خواهد بود. برای رمز عبور می‌توانید از کاراکترهای (! @ # $ % ^ & *) استفاده کنید. نمونه یک رمز عبور قوی در تصویر آورده شده است. آموزش ساخت رمز عبور قوی به شما کمک می‌کند که یک رمز استاندارد و غیرقابل هک شدن بسازید. بعد از تکمیل فیلدهای ذکر شده روی ثبت نام کلیک کنید. در صورت انصراف از ثبت نام می‌توانید روی گزینه لغو یا برگشت به ورود کلیک نمائید.

دریافت کد تایید و اتمام ثبت نام در سایت

در این مرحله کد تایید ۶ رقمی به شماره موبایلی که وارد کرده‌اید ارسال می‌شود. کد تایید را در کادر مربوطه وارد کنید و روی گزینه ثبت کد تایید کلیک کنید. در صورتیکه کد تایید برای شما ارسال نشد روی گزینه ارسال مجدد کد یکبار مصرف کلیک کنید. البته گاهی اوقات ارسال کد تایید کمی زمان می‌برد. پس لطفا کمی صبور باشید و در صورتیکه زمان انتظار بیشتر از یک دقیقه شد درخواست ارسال مجدد کد تایید را بدهید. پس از ثبت کد تایید شما به صفحه اصلی سایت منتقل می‌شوید، با این تفاوت که وارد سایت شده‌اید و در گوشه سمت راست بالا بجای ورود/فرم ثبت نام شماره موبایل شما نمایش داده می‌شود. و اگر موس را روی آن قرار دهید منوهای حساب کاربری شما نمایان می‌شود.

مانتوآمیگل تمامی خریدها را بصورت رایگان ارسال می‌کند :)

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب من